Image and video hosting by TinyPicVurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor, Bir hilal uğruna, ya Rab, ne güneşler batıyor!

13 Şubat 2017 Pazartesi

U Prince Series / Tayland (2016)

Bu seriyi izlemeyen kaldı mı bilmiyorum ama kıyısından köşesinden izlemelisiniz. Şimdiye kadar bir seri harici çeviri bulan tüm serileri izledim. Zaten dizinin replik kısmı bende olduğu için izlememe gibi bir şansımda olamazdı. Aslında ilk seri için replik yapacağım demiştim ama baktım çok iyi zaten her seri mini dizi kıvamında, çerezlik gibi bu iş bende dedim. 

Serinin bir tanesini izleyememe durumuma gelince;
 Bu biraz istem dışı bir durumdu. 3. sınıfım ve Eski Türk dilleri ağırlıklı olduğu için mecburen finallerde tüm izlediğim dizileri bırakmak zorunda kaldım. Yaklaşık 4 hafta kadar neredeyse hiç dizi izlemedim. O seri de final zamanıma denk gelince mecburen atlamak zorunda kaldım. Fakat en yakın zamanda izleyip yine sizlere o dizi hakkında da bilgi vermeyi planlıyorum. Bu seri Tayland menşei bir seri. Tayland'da bu şekilde bir kaç tane daha seri halinde dizi mevcut.. Bir nevi artık ülkenin dizi sistemine yerleşmiş bir format. Bahsedeceğim dizi 12 seriden oluşuyor. İlk seri 8 bölüm, diğer seriler ise 4 bölümden oluşuyor. Bölüm başı 59 dakikadan oluşuyor. Seri ülkenin en yakışıklı erkeklerinden oluşturulmuş bir dizi. Tayland dizileri izliyorsanız bir çok tanıdığınız oyuncuların olduğunu göreceksinizdir. Dizi bir üniversitenin öğrencilerinin aşklarından oluştuğu için genel türüne Okul, Romantik, Komedi diyebiliriz. Her bölümde üniversitenin prensi olarak adlandırılan 12 yakışıklı erkekten bir tanesinin aşklarını izliyoruz. Ayrı ayrı post yazdığım için daha fazla bilgi vermek istemiyorum. Her seri için yazdığım yazıları okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Bu arada her seride farklı hikaye anlatılsa da oyuncuları farklı olsa da seriler birbirine bağlantılı sayılabilir. Bazen bir önce ki ya da bir sonra ki prensi seri içinde görebiliyorsunuz. Bu yüzden ilk seriden izlemenizi tavsiye ederim.

Yazı serileri çevrildikçe ve ben bloguma yazdıkça güncellenecektir. Hatta şöyle yapayım ben, şimdi aklıma geldi izleme linklerini de yazdığım postların yanına iliştireyim ne olsa tek site çeviriyor bu şekilde arama zahmeti çekmezsiniz tık tık yapıp hemen izlersiniz.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
9. Single Lawyer
İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


-Devamı çeviri bulunca  eklenecektir. -
(Bu seri 12 taneden oluşmaktadır.  )

10 yorum:

 1. daha önce hiç Tayland dizisi izlemedim ama bunlar çok sevimli görünüyorlar. iyi bir başlangıç olacak gibi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, güzel başlangıç olur. Umarım seversin. :)

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Hemen diğer Asya'ya başlamalısın. :)

   Sil
 3. Ben seriyi bilmiyordum,güzel gözüküyorlar.peki sen en çok hangisini sevdin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben hepsini sevdim ama Push ve Esther olduğu için ilk serinin yeri bir başkaydı benim için. :)

   Sil
  2. öyle mi,amanım olunca izlemeye çalışacacan,teşekkürler :)

   Sil
  3. Rica ederim, ben teşekkür ederim.

   Sil
 4. Ne kadar tatlı diziler yapıyorlar ya^^ ilk fırsatta izlemeye çalışağım♥ blogunu yeni keşfettim takipteyim, kendi bloguma da beklerim ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi izlemeler umarım beğenirsiniz. En kısa zamanda uğrayacağım. :)

   Sil

✿Lütfen hiç bir sitenin linkini ve blogunuzun linkini paylaşmayınız.

(BLOG LİNKİNİ PAYLAŞANLARIN YORUMLARINI YAYINLAMIYORUM)

TARTIŞMA YARATACAK CÜMLELERDEN KAÇININIZ, saygı ve sevgi çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

LİNK, SİYASİ, SPOİLER, ÖTEKİLEŞTİRME ve TARTIŞMA yaratacak cümleleri yayınlamıyorum. :]
zhl:)

Tasarım:Sawako Kuronuma