Tavsiye Edebilecegim Kore Filmleri

Hep dizi önerisi hep dizi önerisi olmuyor birazda film önerelim değil mi? Hazır yaz tatili de gelmişken belki kore  dizilerinden arta kalan zamanlarda kfan  kore  filmi kaçamaklarıda yapar diye düşündüm. Zaten  uzun süreli kore fanı olanlar çogunu izlemiştir. Bu postum izlemeyenler için gelsin ...
Uyarı:


Benim fikrimi alarak aynı düzende öneri açan arkadaşlar neden kendi stilinizi yaratma geregi duymuyorsunuz üste bir iki cümle yazıp alta afişleri sıralamayı geçtim birde yüzlü yüzlü afişleri de bu post içinden alıyorsunuz.Ben bir afiş için bile en az yarım saat aradım afişlerin arasında seçim yaptım..Bu fikir için bile günlerce uğraştım diğer bloglara göre farklı olsun diye  düşündüm fakat siz ne yapıyorsunuz hazır fikir hazır post var nasıl olsa deyip benim günlerce uğraştığım emegimi yarım saatte blogunuza açıyorsunuz.Bu biraz ayıp olmuyor mu? Birazcık özgün bir blog olmaya çalışın kendi fikrinizi tarzınızı yaratın ki okuyucunuzda fark yaratın.

Benim blogumdan aldıgınız herhangi bir fikri herhangi bir afişi herhangi bir düzeni blogunuzda izinsiz kullanıyorsanız hakkım haram olsun.

Taklitler aslını yaratırmış derler ama ben taklit istemiyorum.Çünkü bu blog benim sizin kopyala yapıştır bloglarınız gibi olsun istemiyorum.Sizin için eğlence ya da iş olan bu blog alemi benim için bir yaşam tarzı ve siz her dakika benim yaşam tarzıma tecavüz ediyorsunuz.

Ha birde benden size bir iyilik daha; bu şekilde post açan arkadaşlar size geçmiş olsun.Zaten en büyük cezayı size Google verecektir.Hep benimle uğraşacak değil ya biraz da Google sizle uğraşsın.Emin olun Google salak değil hemde hiç değil.Lafın kısası ayvayı zaten yemişiniz benim ahıma baştan gerek kalmamış..
İşte afişler;
A Millionaire's First Love

A Moment To Remember

A Werewolf Boy

All About My Wife

Baby And Me

Bin-Jip

Chilling Romance

Haunters

Heaven's Postman

Hello Ghost

Hot Young Bloods

I'm a Cyborg, But That's OK

Jackal is Coming

Jeni, Juno

Jeon Woo Chi The Taoist Wizard

Love At Sarangbang

Man On The Edge

Miracle In Cell No.7

Miss Gold Digger

My Girlfriend Is an Agent

My Sassy Girl

No Breathing
Only You Always

Penny Pinchers

Psychometry

Rockin' on Heaven's Door
Runway Cop


Secretly Greatly

Speed Scandal

Sunny 2011 
Why Did You Come to Our House

You're My Pet


zamanla başka postta devamı gelecek  anacım .. İyi izlemeler...

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. RAİNBOW EYES-THE GAME-THE TAFFİCKERS-CHASER-NO MERCY-BEDEVİLLED bunlar korenin başyapıt filmleridir.Listede olmaması şaşırttı.Mutlaka ızleyin

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. İzlemediğim için olmaması olası bir durum şaşırmaya gerek yok. Pek fazla Kore filmi izlemiyorum ama yine de aklımda bulunsun eserse elbette bakarım. Teşekkür ederim. :)

      Sil

✿Lütfen hiç bir sitenin linkini ve blogunuzun linkini paylaşmayınız.

DİKKAT !!! (BLOG LİNKİNİ PAYLAŞANLARIN YORUMLARINI YAYINLAMIYORUM)

TARTIŞMA YARATACAK CÜMLELERDEN KAÇININIZ, saygı ve sevgi çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

LİNK, SİYASİ, SPOİLER, ÖTEKİLEŞTİRME ve TARTIŞMA yaratacak cümleleri yayınlamıyorum. :]
zhl:)

Çerez Örnek Çerez Örnek