This Blog is protected by DMCA.com

21 Aralık 2017 Perşembe

Saray Love it Bisküvi Tadım


Ürünü görür görmez hemen tatmak istedim. Çünkü kabı resmen -''Gel bana gel bana!'' diyordu. o kadar hoşuma gitti ki tükettikten sonra bile kaplarını atmadım ve aksesuar gibi odamın köşesine koydum. Kartonun dış yüzeyi kuşe kağıt gibiydi ve yazısı, bisküvi fotoğrafları kabartmalıydı. 
Kartonunu Sentez Grup (http://www.sgambalaj.com.tr) üretmiş ve çok başarılı buldum. Ayrıca kartonun baskısında ki renkler de çok cıvıl cıvıldı.

Kartonunu açtığımda bisküvilerin üzerinin ambalaj ile korunduğunu gördüm. Bu bayatlamaması için yapılmıştı ama koruma amaçlı da çok iyi düşünülmüştü. Plastik bir kap düşünülmesi de bisküvinin korunması açısından çok akıllıca geldi. Plastik kaba sırayla dizilmiş bisküviler tam 8 adetti. Bisküvilerin büyüklüğü normal bir bisküvi büyüklüğündeydi.Ürün Kayısılı, Frambuazlı ve Misket limonlu olmak üzere 3 çeşitten oluşuyor. Bisküvisi makaron kıvamında ve içi krema doluydu. Ya bildiğimiz makaron işte. Tadı çok baskın ve lezzetli geldi. Şekeri damak tadıma uygundu. Özellikle çay, kahve ve süt ile çok güzel eşlik edebilecek bir üründü. Sütle biraz aromatik olduğu için pek sevmedim ama çayla enfes gidiyor hele 5 çayı ve ya akşam çayı yanında favori ikili olabilme potansiyeline sahip. İçerik olarak her bisküvide olan içeriğe sahip ama klorofil (misket limon), beta kroten (kayısı) gördüm bunları bir araştırırsınız tüketmek istiyorsanız. Samimiyetimle söylüyorum ben ürünü beğendim. 3 kişilik bir aile olduğumuz için her ürünü 3'e böldük annem ve kardeşim de beğendi. Bizim damak tadımıza uyduğu için bizden tam not aldı . Yalnız bu ürün sadece Migros Marketlerde varmış. Ben 2. bir defa almak istediğimde bulamadım. Sizler bulursanız bir deneyin derim. 

12 yorum:

 1. Önceden Saray'ın ürünleri iyi olmazdı.(ben sevmiyordum)Şu an hiç tatmadım ama sen böyle yazınca geliştirmiş kendini herhalde diyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok düzelttiler hele o çikolataları... :)

   Sil
 2. geçen gün kayısılı olanı denedim fena değildi :)

  YanıtlaSil
 3. ya ben market mi gezmiyorum nedir, hiç görmüyorum öyle şeyler, yoksa hep bilindik şeylere mi gidiyor elim bilemedim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Migros'ta var bu bisküviler... Maalesef Saray ürünlerini her markette göremiyoruz. :)

   Sil
  2. tahinli sütte bakcam daha ordan

   Sil
  3. Tahinli sütü favorim benim damak tadıma çok uyuyor süt ve sabah yediğimiz kahvaltılık gevreğe de güzel uyuyormuş denemedim ama. :)

   Sil
 4. Bende hiç görmedim. Ama deneyeceğim. Görüntüsü dahi yetti bana :)

  YanıtlaSil
 5. Sırf o kutular için bile alabilirim.
  Bu arada tahinli süt benim de aklımda. Gördüğüm yerde kaçırmayacağım :p

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tahinli süt tüm marketlere gelsin. :)
   Evet kutuları çok tatlı aksesuar gibi koydum köşeye atmadım. :)

   Sil

✿Lütfen hiç bir sitenin linkini ve blogunuzun linkini paylaşmayınız.

DİKKAT !!! (BLOG LİNKİNİ PAYLAŞANLARIN YORUMLARINI YAYINLAMIYORUM)

TARTIŞMA YARATACAK CÜMLELERDEN KAÇININIZ, saygı ve sevgi çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

LİNK, SİYASİ, SPOİLER, ÖTEKİLEŞTİRME ve TARTIŞMA yaratacak cümleleri yayınlamıyorum. :]
zhl:)

Tasarım:Sawako Kuronuma