This Blog is protected by DMCA.com

19 Şubat 2016 Cuma

Barun Sobti Türkiye’ye Geliyor

Duyuruyu baltalamamak adına çok yazmayacağım. Kanal 7 gün itibariyle  hem dizi esnasında hem sosyal hesaplarında Barun'un  geleceğini duyurdu ve üzerine  çekiliş düzenlemeye başladı. Sadece 40 şanslı kişinin  seçileceği çekilişin ayrıntıları aşağıda. 
Yazıyı hiç editlemeden kopyalıyorum.
BARUN SOBTİ TÜRKİYE’YE GELİYOR!

Barun Sobti Türkiye’ye geliyor!

‘Bir Garip Aşk’ dizisinde canlandırdığı Arnav karakteri ile dünya üzerinde milyonlarca hayranı olan Bollywood yıldız Oyuncu Barun Sobti 29 Şubat 2016’da Kanal 7 Medya Grubu’nu ziyaret edecek. Barun Sobti bu ziyaretinde Kanal 7 resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan çekilişle belirlenecek 40 şanslı hayranı ile de bir araya gelecek.

Çekilişe Nasıl Katılacağım?

Yapmanız gereken şey çok basit. ‘Bir Garip Aşk’ dizisi başladığında televizyon ekranınız ile birlikte bir selfie fotoğraf çekin. Çektiğiniz fotoğrafı 19 Şubat Cuma gününden 24 Şubat Çarşamba gününe kadar #Kanal7ArnavıGetiriyor hashtagi’ini ve @kanal7 etiketlerini kullanarak www.facebook.com/kanal7 www.twitter.com/kanal7 ya da www.instagram.com/kanal7 hesaplarınızdan birinden paylaşarak çekilişe katılan şanslı hayranlar arasına adınızı yazdırın.

Çekiliş Ne Zaman Yapılacak?

Yapılan tüm selfie paylaşımları değerlendirildikten sonra 25 Şubat Perşembe günü saat 14.00’te Barun Sobti ile buluşmaya hak kazanan 40 şanslı hayranın belirleneceği çekiliş yapılacaktır. Hayranların merakla beklediği bu çekiliş aynı zamanda Kanal 7 resmi www.periscope.tv/kanal7tv sayfasından yapılacak canlı yayın ile de takip edilebilecektir.

Ayrıca şanslı ilk 40 hayranın çekilişi yapıldıktan sonra 10 adet yedek isim daha çekilecektir.

Çekilişin tamamlanmasının ardından sonuçlar Kanal7.com sayfamızda açıklanacak ve kanalımızın resmi Sosyal Medya hesaplarından da duyurulacaktır.
Detaylar:

– Etkinliğe katılmak için Kanal 7 Facebook, Twitter veya Instagram hesaplarımızdan en az birini takip ediyor olmanız gerekmektedir.

– Çekiliş için yapılacak başvurular 19.02.2016 tarihinde saat 16.00’da başlayacak, 24.02.2016 tarihinde saat 23.59’a kadar devam edecektir. Katılımcılar, yarışmanın bitiş tarihinin Kanal 7 Medya Grubu tarafından, gerekli görüldüğü takdirde değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.

– 18 yaşından küçükler bu yarışmaya katılamaz. Kanal 7 Medya Grubu, 18 yaşından küçüklerin, yarışmaya velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve/veya katılmalarından sorumlu tutulamaz. Velilerinden izin almayan 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamaz, katılsalar dahi durum tespit edildiğinde kazanımları iptal edilir.

– Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar çekilişe dahil edilmez.

-Yarışmaya sadece bir kez katılım sağlanabilir. Farklı isim ve profille ya da aynı profille birden çok yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Yarışma mekanizması:

– 19.02.2016 tarihinde saat 16.00’da Kanal 7 ekranları ile Kanal 7 www.facebook.com/kanal7 www.twitter.com/kanal7 ve www.instagram.com/kanal7 hesaplarından duyurunun yapılmasının ardından Bir Garip Aşk izleyicileri diziyi izlerken çekeceği selfieyi 24.02.2016 tarihi saat 23.59’a kadar Kanal 7 Facebook, Twitter ya da Instagram hesaplarından #Kanal7ArnavıGetiriyor hashtag’i ve @kanal7 etiketi ile paylaşarak çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Çekilen selfie’lerde televizyon ekranının ve izleyicinin yüzünün net bir şekilde seçilebilmesi gerekmektedir.

– 25.02.2016 tarihinde saat 14.00’te başvuruları geçerli olan izleyiciler arasından Barun Sobti ile görüşmeye hak kazanacak olan 40 kişinin belirleneceği çekiliş aşamasına geçilecektir. Çekiliş başladığında Kanal 7 Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından duyuru yapılacaktır. Ayrıca izleyiciler bu çekilişi Kanal 7 resmi Periscope hesabı üzerinden de canlı olarak izleyebilecektir.

– Çekiliş ile belirlenen 40 asil talihlinin Barun Sobti ile buluşma etkinliğine katılamama durumuna karşı yedek talihlilerin belirlenmesi için 10 kişilik ikinci bir çekiliş daha yapılacaktır.

– Çekilişin tamamlanmasının ve gerekli incelemelerin yapılmasının ardından belirlenen talihliler www.kanal7.com’da duyurulacaktır. Yapılacak çekiliş www.periscope.tv/kanal7tv hesabı üzerinden de canlı olarak izlenebilecektir.

– Sonuçların açıklanmasının ardından 26 Şubat saat 14.00’e kadar ilan edilen isimler irtibat bilgilerini Kanal 7’ye (kanal7@kanal7.com ve 0212 437 80 80 Dahili: 3292) bildirmeleri gerekmektedir. Bu tarih ve saate kadar irtibat bilgilerini bildirmeyen asil talihlilerin yerine yedek talihliler gündeme alınacaktır.

– İzleyicilerin adları çekiliş esnasında okunmuş olsa da Barun Sobti ile buluşma etkinliğine katılıp katılamayacakları ile ilgili son kararı, Kanal 7 Medya Grubu verecektir.

– Buluşma etkinliğine katılacak olan talihlilerin ulaşım, konaklama vb. masrafları Kanal 7 Medya Grubu tarafından karşılanmayacaktır.

– Barun Sobti’nin Türkiye’ye gelişi konusunda meydana gelebilecek olası bir iptal veya değişiklikten Kanal 7 Medya Grubu sorumlu değildir.

– Yarışma başlangıç tarihinden önce veya sonra paylaşılan fotoğraflarda yapılan düzenleme ve etiketlemeler geçersiz sayılacaktır.

– Kanal 7 Medya Grubu’nun kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu yoktur. Tüm katılımcılar kazanan listesini www.kanal7.com sitesinden takip etmek zorundadır.

– Kanal 7 Medya Grubu etkinlikle ilgili dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve Kanal 7 Medya Grubu’nun bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.

– Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Kanal 7 Medya Grubu tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerin tamamının ya da bunlardan Kanal 7 Medya Grubu’nun seçeceği bir kısmının aynen ya da değiştirilmek suretiyle Kanal 7 Medya Grubu’nun dilediği şekilde kullanılmasına ya da kullanılmamasına muvafakat ettiklerini ve bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.

– Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

– Çekiliş boyunca ve sonrasında öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, çekiliş sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen her türlü işlem yarışmacının bütün yarışma verilerini, ödül hakkını iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir.

– Kanal 7 Medya Grubu, çekilişe katılımda şüpheli bir durum olması halinde katılımcıyı yarışmadan eleme hakkını saklı tutar.

– Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çekilişe katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. KAYNAK: kanal7

3 yorum:

  1. Yarışmaya katilacaklara basarilar

    YanıtlaSil
  2. Hashtagi bugün gördüm bende hemen dikkatimi çekti :)) Katılacaklara bol şans ^^

    YanıtlaSil

✿Lütfen hiç bir sitenin linkini ve blogunuzun linkini paylaşmayınız.

DİKKAT !!! (BLOG LİNKİNİ PAYLAŞANLARIN YORUMLARINI YAYINLAMIYORUM)

TARTIŞMA YARATACAK CÜMLELERDEN KAÇININIZ, saygı ve sevgi çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

LİNK, SİYASİ, SPOİLER, ÖTEKİLEŞTİRME ve TARTIŞMA yaratacak cümleleri yayınlamıyorum. :]
zhl:)

Tasarım:Sawako Kuronuma