U Prince Series: The Handsome Cowboy / 2016 (Tayland)

-spoiler içermez-
Tayland'ın meşhur serilerinden biri olan U Prince Series bu yıl start aldı. 12 seriden oluşacak dizinin 
12 farklı çifti olacak. Bu serinin ilki The Handsome Cowboy olup ilk çifti de Sibtis ve Prikkang çifti oldu. Sibtis ve Prikkang çiftine hayat veren Esther Supreeleela ve Push Puttichai Kasetsin ikinci kez birlikte kamera karşısına geçtiler. Ekran karşısında çift olarak sevilen ikilinin uyumları gerçekten izlenmeye değerdi. Bence iki ve ya üçünce kez de birlikte rol almalılar diye düşünüyorum. Şahsen ben bu ikiliye doyamadım. İkisinin de gerçek yaşamlarında sevgilileri olmasa gerçek yaşamlarında da sevgili olsunlar diyebilecek kadar çok sevdim. Anlayacağınız kızın güzelliği adamın yakışıklılığı muazzam bir görsellik oluşturmuş ve diziyi doyumsuz hale getirmişti. Diziye dönersek; Push'un oynadığı her dizi güzel olur şekilde kafamıza kodlama yapmalıyız. Yani; bir dizi de başrol karakter Push ise kesinlikle o dizi güzel çıkar. Adam işini öyle iyi biliyor ki dizi seçiminde hep nokta atışı yapıyor. Birde garip bir şekilde şeytan tüyü var bu adamda. En kötü diyebileceğiniz diziyi bile güzel yapabilen cazibeye sahip. Aurası yüksek olarak oyunculardan biri olduğu için izleyiciyi asla sıkmaz. Yani; Push gördüğünüzde tereddütsüz diziye başlayabilirsiniz. Aslında dizi sadece başrol çifte kurgulu olduğu için diğer oyuncular fazlasıyla arka planda kalmıştı. Fakat yine de benim hoşlanmadığım oyuncular da çıktı. İkinci kadın olan Pitta'yı hem rol karakteri olarak hemde oyuncu olarak sevmedim. Zevkler elbette tartışılmaz ama ilk defa Tayland'da ünlü olan bir kadının çirkin olduğu algısına da kapıldım. Natthapat Wipatkornthrakul hiç bir tarafıyla beni etkilemedi. Hani makyaj güzeli dediğimiz kavram var ya tam da kendisine uyuyordu. Ne oyunculuğu, ne fiziği, ne yüzü hiç bir şeyi bende bir al beni yaratmadı. Bu yüzden bana göre tek pot duran oyuncu Natthapat Wipatkornthrakul'du. Onun haricinde tüm dizi her şeyiyle on numara beş yıldızdı. Dizinin en büyük avantajı 8 bölüm çerezlik bir dizi olmasıydı. Romantik, komedi olduğu için haliyle eğlenceli ve otomatik olarak akıcıydı. Ben şiddetle diziyi size tavsiye ederim. Zaman yaratın yine izleyin derim. Eminim sizler de çok seveceksinizdir. 

U Prince Series: The Handsome Cowboy (กำราบหัวใจจอมพยศ)

Tür: Romantik, Komedi
Senarist: Hideko Sunshine
Yönetmen: Siva Chatkaew
İçerik: Seri, Uyarlama (manga), Mini dizi
Kanal: Channel GMM25
Bölüm sayısı: 8
Günü: Pazar
Ülke: Tayland
Dil: Tayca
Yayın Tarihi: 22 Mayıs 2016 - 10 Temmuz 2016
Konu:
Sibtis ve Prikkang çocukken arkadaş olan ama Sibtis'in eğitimi için evden ayrılmasıyla aralarında ki iletişim kopan iki gençtir. Bu ikili Orta Asya'nın Uluslar Arası Üniversitesi International University of Central Asia (IUCA)'da okumaktadır. Sibtis okulun 12 prensinden biri olup tam bir playboydur. Prikkang ise babasının kuzusu ama babasından gizli gizli gece kulüplerinde DJPK adıyla DJ'lik yapan bir kızdır. Bir gün bir gece kulübünde bu ikili karşılaşırlar. Prikkang ilk görüşte Sibtis'i tanısa da Sibtis, Prikkang'ı tanımaz ve asılır. Bunun üzerine Prikkang çok sinirlenir ve Sibtis'i tersler ama Prikkang'dan etkilenen playboy Sibtis vazgeçmeye pek niyetli değildir. Bir gece Prikkang babasına yakalanır. Her şeyi öğrenen babası, Prikkang'ı tatil boyunca çiftlikte çalışması için cezalandırılır. Fakat küçük bir sürpriz vardır. O da Sibtis'in Prikkang'ın çiftlikte ki patronu olacağıdır.

Oyuncular: 
Put Puttichai / Sibtis
Esther Supreeleela / Prikkang
Baan Kanut Rojanai / Key
Natthapat Wipatkornthrakul / Pitta
Jirakit Kuariyakul / Hed
Nicky Nachat Jantapan / Ped
Surasak Chaiat / Sibtis'in Babası
Prakasit Bowsuwan / Prikkang'ın Babası
Alice Tsoi / Sylvia
Korawit Boonsri / Cholly
Yorch Yongsin Wongpanitnont / Sibtis (Çocukluk)
Prim Chanikan / Prikkang (Çocukluk)

Yorum Gönderme

10 Yorumlar

 1. bende severek izliyorum final çevirisine son hafta keyifliydi push dediğin gibi hangi dizide oynadıysa süper oluyor özellikle angel magicde bayılmıştım

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Son bölüm nasıl olacak merak ediyorum. Angel Magic sırf kız için bile olsa izlenirdi. Çok iyi bir diziydi. :)

   Sil
 2. eline sağlık güzel bir şeye benziyor

  YanıtlayınSil
 3. Natthapat bacının görünüşünü merak ettim bir baktım da , ne kadar zayıf o ya , tövbe tövbe :D

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bir bölümde makyajını silmişlerdi büyük ihtimal sadece kapatıcı vardı o bölümde bende tövbe tövbe dedim. İlk defa Taylandlı bir kadını her şeyiyle sevmedim. :D

   Sil
 4. birinci dizileri neydi acaba :*!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yukarıda yazdığım yazıyı kopyalıyorum;
   ''Tayland'ın meşhur serilerinden biri olan U Prince Series bu yıl start aldı. 12 seriden oluşacak dizinin
   12 farklı çifti olacak. Bu serinin ilki The Handsome Cowboy olup ilk çifti de Sibtis ve Prikkang çifti oldu.''

   Sil
 5. onu anladım tatlım fakat demişsin ya push ve estherin 2.kez birlikte kamera karşısına geçmesi diye. 2.si the handsome cowboy 1.si neydi 💜?

  YanıtlayınSil

✿Lütfen hiç bir sitenin linkini ve blogunuzun linkini paylaşmayınız.

DİKKAT !!! (BLOG LİNKİNİ PAYLAŞANLARIN YORUMLARINI YAYINLAMIYORUM)

TARTIŞMA YARATACAK CÜMLELERDEN KAÇININIZ, saygı ve sevgi çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

LİNK, SİYASİ, SPOİLER, ÖTEKİLEŞTİRME ve TARTIŞMA yaratacak cümleleri yayınlamıyorum. :]
zhl:)