Kore Dizisi Önerileri

Önerdiğim dizi postları dağınık olduğundan bulamayan arkadaşlar için toplu şekilde linklerini atmanın doğru olduğunu  düşündüm önerdiğim postların linki;
Not: Konularımın şeklini şemalini  düzenini afişini çalana her türlü pisliği yaparım..

Uyarı:


Benim fikrimi alarak aynı düzende öneri açan arkadaşlar neden kendi stilinizi yaratma geregi duymuyorsunuz üste bir iki cümle yazıp alta afişleri sıralamayı geçtim birde yüzlü yüzlü afişleri de bu post içinden alıyorsunuz.Ben bir afiş için bile en az yarım saat aradım afişlerin arasında seçim yaptım..Bu fikir için bile günlerce uğraştım diğer bloglara göre farklı olsun diye  düşündüm fakat siz ne yapıyorsunuz hazır fikir hazır post var nasıl olsa deyip benim günlerce uğraştığım emegimi yarım saatte blogunuza açıyorsunuz.Bu biraz ayıp olmuyor mu? Birazcık özgün bir blog olmaya çalışın kendi fikrinizi tarzınızı yaratın ki okuyucunuzda fark yaratın.

Benim blogumdan aldıgınız herhangi bir fikri herhangi bir afişi herhangi bir düzeni blogunuzda izinsiz kullanıyorsanız hakkım haram olsun.

Taklitler aslını yaratırmış derler ama ben taklit istemiyorum.Çünkü bu blog benim sizin kopyala yapıştır bloglarınız gibi olsun istemiyorum.Sizin için eğlence ya da iş olan bu blog alemi benim için bir yaşam tarzı ve siz her dakika benim yaşam tarzıma tecavüz ediyorsunuz.

Ha birde benden size bir iyilik daha; bu şekilde post açan arkadaşlar size geçmiş olsun.Zaten en büyük cezayı size Google verecektir.Hep benimle uğraşacak değil ya biraz da Google sizle uğraşsın.Emin olun Google salak değil hemde hiç değil.Lafın kısası ayvayı zaten yemişiniz benim ahıma baştan gerek kalmamış..

Tüm Kore dizilerine K-Drama&Film sekmesinden ulaşabilirsiniz

Dizi Önerilerim:
Önerileri görebilmek için  linklerin üzerine tıklayınız.

Yorum Gönderme

16 Yorumlar

 1. Merhaba tatlı tırtıl blogger :)
  7 First Kisses izledin mi? Bana o tarz bir dizi önerebilir misin? Ben bir türlü bulamadım da :)
  Şimdiden teşekkür ederim :)

  YanıtlayınSil
 2. Merhaba. :)
  O aslında bir reklamdı. Lotte Duty Free Shop'un reklamı. Bu yüzden bulman zor olur. Fakat tarihi dizilerde 2016'da 1 kız bir kaç tane prensli diziler yapıldı. Tür olarak farklılık gösterseler de bu tarz bir dizi istersen isimlerini yazabilirim.

  Ya da bu istediğin tür dizi varsa buraya yorum olarak bilenler yazarlar. :)

  YanıtlayınSil
 3. Evet reklam için olduğunu biliyorum ama çok hoştu. O tarz bir şey var mıdırı diye merak ettim. Olsaydı güzel olurdu. :D Peki senin dediğin dizi hangisi?

  YanıtlayınSil
 4. Bu tarz dizi önerirsen çok memnun olurum <3

  YanıtlayınSil
 5. Link veya indirme sitesi yazmak yasak mı?
  Tavsiyeye ihtiyacım var da.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yan tarafta sosyal hesaplarımın butonları var oradan size uygun olan bir butonu tıklayıp bana linki ulaştırabilirsiniz. :)

   Sil
 6. ben uncontrollablly fond diye bir kore dizisi izledim ve ilk kore dizimdi ondan önce korelilere pek sempatim yoktu ta ki kim woo bin i görene kadar adama aşık oldum ve bu diziye hasta oldum ama etkisindede kaldım çok duygusal bir film bu arada kim woo bin gerçektede kansermiş durumu iyimi bilen var mı

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Durumu hakkında bilgim yok. Evet sağlık sorunu var ama inşallah atlatacak. Pozitif düşünelim pozitif olsun. :)

   Sil
  2. Geçenlerde körfezinde gördüm. Tedavisi iyiye gidiyormuş. Umarım en kısa sürede iyileşir.

   Sil
  3. Korezinde diyecektim 😂

   Sil
  4. Bilgilendirme için teşekkürler, olur bazen öyle. :)

   Sil

✿Lütfen hiç bir sitenin linkini ve blogunuzun linkini paylaşmayınız.

DİKKAT !!! (BLOG LİNKİNİ PAYLAŞANLARIN YORUMLARINI YAYINLAMIYORUM)

TARTIŞMA YARATACAK CÜMLELERDEN KAÇININIZ, saygı ve sevgi çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

LİNK, SİYASİ, SPOİLER, ÖTEKİLEŞTİRME ve TARTIŞMA yaratacak cümleleri yayınlamıyorum. :]
zhl:)