This Blog is protected by DMCA.com

13 Eylül 2014 Cumartesi

Tavsiye Edebileceğim Japon Dizleri #vol2


Daha evvel   jdrama tavsiyesinde bulunmuştum. ( Tavsiye Edebileceğim Japon Dizleri #vol1 ) Devamının gelecegini söylemiştim.:) Jdrama için pek fazla vaktim kalmıyor kdrama agırlıkta oldugu için jdrama  tavsiyelerim genelde az  oluyor  geçen ki  tavsiyelerim de 10 tane dizi tavsiye etmiştim bu sefer 23 tane dizi tavsiyesinde bulunuyorum  3. tavsiyede umarım daha fazla dizi  izlerim ve sizlere tavsiye edebilirim ve  umarım sizlerde benim gibi severek izlersiniz  ^_^

Uyarı:


Benim fikrimi alarak aynı düzende öneri açan arkadaşlar neden kendi stilinizi yaratma geregi duymuyorsunuz üste bir iki cümle yazıp alta afişleri sıralamayı geçtim birde yüzlü yüzlü afişleri de bu post içinden alıyorsunuz.Ben bir afiş için bile en az yarım saat aradım afişlerin arasında seçim yaptım..Bu fikir için bile günlerce uğraştım diğer bloglara göre farklı olsun diye  düşündüm fakat siz ne yapıyorsunuz hazır fikir hazır post var nasıl olsa deyip benim günlerce uğraştığım emegimi yarım saatte blogunuza açıyorsunuz.Bu biraz ayıp olmuyor mu? Birazcık özgün bir blog olmaya çalışın kendi fikrinizi tarzınızı yaratın ki okuyucunuzda fark yaratın.

Benim blogumdan aldıgınız herhangi bir fikri herhangi bir afişi herhangi bir düzeni blogunuzda izinsiz kullanıyorsanız hakkım haram olsun.

Taklitler aslını yaratırmış derler ama ben taklit istemiyorum.Çünkü bu blog benim sizin kopyala yapıştır bloglarınız gibi olsun istemiyorum.Sizin için eğlence ya da iş olan bu blog alemi benim için bir yaşam tarzı ve siz her dakika benim yaşam tarzıma tecavüz ediyorsunuz.

Ha birde benden size bir iyilik daha; bu şekilde post açan arkadaşlar size geçmiş olsun.Zaten en büyük cezayı size Google verecektir.Hep benimle uğraşacak değil ya biraz da Google sizle uğraşsın.Emin olun Google salak değil hemde hiç değil.Lafın kısası ayvayı zaten yemişiniz benim ahıma baştan gerek kalmamış..


35 sai no koukousei

Bara no nai Hanaya

Biblia Koshodô no jiken techô

Boku to Star no 99 Nichi

Ghost Friends

Ikemen Desu Ne

Innocent Love

Koizora

Mei Chan No Shitsuji

Mirai Nikki

Otomen (1-2 sezon)

Oyaji

Perfect Girl Evolution

Piece

Rich Man, Poor Woman

Saikou no Jinsei no Owarikata

Sailor Zombie

Shiritsu Bakaleya Kôkô

Sprout

The Red Thread

Watashi ga ren'ai dekinai riyuu

Yankee-kun to Megane-chan


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

✿Lütfen hiç bir sitenin linkini ve blogunuzun linkini paylaşmayınız.

DİKKAT !!! (BLOG LİNKİNİ PAYLAŞANLARIN YORUMLARINI YAYINLAMIYORUM)

TARTIŞMA YARATACAK CÜMLELERDEN KAÇININIZ, saygı ve sevgi çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

LİNK, SİYASİ, SPOİLER, ÖTEKİLEŞTİRME ve TARTIŞMA yaratacak cümleleri yayınlamıyorum. :]
zhl:)

Tasarım:Sawako Kuronuma