This Blog is protected by DMCA.com

1 Ağustos 2013 Perşembe

Music Bank İstanbul Otobüs Organizasyonları

Arkadaşlar görünce dayanamadım sizlerle paylaşayım dedim ... Music Bank İstanbul Konserine gidecek olan arkadaşlar için önemli bir haber olacagını düşündüm...Bazı şehirlerden toplu gidişler olacakmış  bunun için otobüs organizasyonu yapmışlar 

KOREA-FANS açıklaması:
7 Eylül'de İstanbul'da gerçekleşecek olan KBS MusicBank için, bazı şehirlerimizden otobüs organizasyonu yapılacaktır. Organizasyon sadece K-F üyelerine değil; Tüm gruplara, arkadaşlarına, misafirlerine yöneliktir. Organizasyondan amaçlanan, Kore fanlarının konsere daha kolay ve daha güvenli şekilde, topluca gidip gelmeleridir. Otobüsler katılımcıları İstanbul Ülker Arena önünde bırakıp, konser bitiminde aynı yerden alarak geri götürecektir. Bu sayede İstanbul şehir içi ulaşım masrafı ve zorluğu da olmayacaktır. Her otobüsün bir sorumlusu olacak ve misafirlere yardımcı olacaktır. Otobüslerde çay, kahve, su, kek ikramı yapılacaktır.
Her şehrin otobüs organizasyonunu, o şehirdeki K-F temsilcisi yapacaktır. Altta isimleri belirtilen şehir temsilcilerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ödemeleri temsilci arkadaşlarımız toplayacak ve listeleri oluşturacaklar.
Bir şehirde 35 kişiden az katılımcı olması halinde, o şehirdeki tur organizasyonu iptal olabilecektir.
2 Ağustos'a kadar, temsilci arkadaşlarımıza tur bedelinin veya %20 kapora verilmesini rica ediyoruz.
Tur başlangıcında, katılımcılara faturaları verilecektir.
Otobüs hareket saatleri, 7 Eylül sabah 09.00-10.00 arası İstanbul Ülker Arena önünde olacak şekilde ayarlanacaktır.
Otobüslerin hareket yeri ve saati daha sonra bildirilecektir.
Katılımcıların, temsilci arkadaşlara isimlerini yazdırırken cep telefon numarası ve e-mail adres bilgilerini vermeleri rica olunur.
*Otobüs hareket merkezlerine yakın şehirlerde oturan katılımcılar, o şehirlerin gruplarıyla beraber hareket edebilirler; Örneğin Eskişehir, Konya, Kayseri > Ankara; Manisa, Denizli > İzmir; Hatay, Gaziantep > Adana vb gibi.

Arkadaşlar işinize yarayacagını düşündügüm bilginin devamında  kişi isimleri telefon numaraları vardı  o yüzden burada insanların bilgilerini paylaşmanın dogru olmayacagını düşündüm bu yüzden 
Hareket Merkezleri, Sorumlular ve Ücret Bilgileri için lütfen linki tıklayınız.... Facebook grubu   bu bilgileri paylaşmış  buradan  bakarak  hareket etmenizi öneririm ...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

✿Lütfen hiç bir sitenin linkini ve blogunuzun linkini paylaşmayınız.

DİKKAT !!! (BLOG LİNKİNİ PAYLAŞANLARIN YORUMLARINI YAYINLAMIYORUM)

TARTIŞMA YARATACAK CÜMLELERDEN KAÇININIZ, saygı ve sevgi çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

LİNK, SİYASİ, SPOİLER, ÖTEKİLEŞTİRME ve TARTIŞMA yaratacak cümleleri yayınlamıyorum. :]
zhl:)

Tasarım:Sawako Kuronuma